Mateusz z Pruszkowa – Fragmenty korespondencji z klientem/Podopiecznym

Mateusz z Pruszkowa – Fragmenty korespondencji z klientem/Podopiecznym

Parenting-660x300 

Dnia Wtorek, 1 Marca 2016 22:03 _________________<____________@gmail.com> napisał(a)

Zalaczam SMSy _______________ z 2016r.

kids-to-sch99ool

W dniu 29 stycznia 2016 14:53 użytkownik ________________<___________@gmail.com> napisał:

Zalaczam konrespondencje pomiedzy

________________ a _________________ z lat 2013,2014 i 2015 jako dowod

children

3 mar 2016 13:26 „krzysztof Mariusz Kokoszka” <k-kokoszka@wp.pl> napisał(a):

Witam,

Najcenniejsze są takie SMS-y, maile i nagrania, w których udaje się Panu powstrzymać (naturalną) złość na nią i na całą sytuację w jakiej się Pan znalazł, a ona udowadnia, że nie nadaje się do opieki nad dzieckiem w ogóle bo nauczy go tylko nienawiści, a braku kultury na pewno.

Wysyłamy takie „kolekcje” do organów prawa międzynarodowego, między innymi, do Strasburga, i kompromitujemy przez to polskie sądy wykazując, że dają one dzieci na wychowanie psychopatkom, głęboko zaburzonym, dławiącym się nienawiścią. Jest to najszybszy sposób aby instytucje odpowiedzialne za alienację rodzicielską w Polsce w końcu się opamiętały.

Zasłużył Pan też na wyrazy współczucia. Faktycznie ta Pana żona jest jedną z bardziej zaburzonych (a przez to niszczących Panu życie) z tych z którymi mieliśmy do czynienia. Ale, nie należy tracić nadziei. Nawet gorsze od Pana żony nawracały się na opiekę wspólną.

ChildrenKiteDetail

Panie Krzysztofie
Dziekuje za wyrazy współczucia i zrozumienia.
Proszę o informacje czy:
1. Udało się Panu porozumieć z Matka M_____
2. Czy mam wskazać w SMSach przykłady braku chęci wspolpracy i nienawiść, oraz deprawacje małoletniego
3. Czy mam przesłać nagrania? Jednonjuz Pan ma. Wiele z posiafnych jest w takim tonie.
4. Czy sugeruje Pan wniosek do innego sądu?
5. Czy może Pan przygotoeac opinie do sądu w ____________________?

regards
___________________
0048 ___________

children-day

Proszę o informacje czy:
1. Udało się Panu porozumieć z Matka M_________

Długo z nią rozmawiałem, oceniłem ją i zdiagnozowałem sytuację rodzinną M________. Dostała ofertę dalszego kontaktu, ale skoro ona grozi Panu za to, że do niej dzwonię to Pan musi mi dać zgodę na dalszą aktywność. Teraz czas działa na jej niekorzyść. Najgorzej jeśli rozmawia w sprawie ugody, a w ostatniej chwili ją blokuje. (Nie można wtedy zarzucić jej przed sądem braku ugodowości.) 

  1. Czy mam wskazać w SMSach przykłady braku chęci wspolpracy i nienawiść, oraz deprawacje małoletniego

Tak.

  1. Czy mam przesłać nagrania? Jednonjuz Pan ma. Wiele z posiafnych jest w takim tonie.

Tak.

  1. Czy sugeruje Pan wniosek do innego sądu?
  2. Czy może Pan przygotoeac opinie do sądu w _____________?

W ofercie pomocy Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka ma wnioski o zmianę sędziego lub nawet sądu, ale skoro mamy ograniczone fundusze to sugerowałbym skoncentrowanie się na sporządzeniu opinii. Będzie w niej ocena, że „matka” M________ nie nadaje się na rodzica i zalecenie orzeczenia opieki wspólnej. Wnioskując o zmianę sędziego stracimy potencjał, który powstał w sprawie po przystąpieniu do niej Fundacji, a to wpływa na zachowanie sędzi. 

Sugerowałbym poczekanie na rozprawę, Jeśli sędzia nie orzeknie na niej  nawet zabezpieczenia w zakresie opieki wspólnej i to mając opinię i zalecenia Fundacji Obrony Praw Dziecka to wtedy można ją wymienić.

Wnioskowanie o zmianę składu orzekającego przedłuża też sprawę, a tego nie chcemy bo czas ucieka i chłopak dorasta.

 

Dnia Wtorek, 8 Marca 2016 13:13 ______________<____________ @gmail.com> napisał(a)

>1. Udało się Panu porozumieć z Matka __________

Długo z nią rozmawiałem, oceniłem ją i zdiagnozowałem sytuację rodzinną M________. Dostała ofertę dalszego kontaktu, ale skoro ona grozi Panu za to, że do niej dzwonię to Pan musi mi dać zgodę na dalszą aktywność. Teraz czas działa na jej niekorzyść. Najgorzej jeśli rozmawia w sprawie ugody, a w ostatniej chwili ją blokuje. (Nie można wtedy zarzucić jej przed sądem braku ugodowości.) 

Proszę kontynuować negocjacje, rozmowy z Matką M_________

(…)

Witam,

(…)

Powiedziałem jej, że Fundacja prawdopodobnie przygotuje opinię dla sądu i czy w związku z tym wybrała już sobie formę opieki wspólnej nad M__________ którą preferuje.

 

Mówi, że zostawia decyzję sądowi bo sytuacja jest skomplikowana.

Ja jej na to, że właśnie dlatego, bo sytuacja jest skomplikowana sąd musi zapytać o opinię takich instytucji jak Fundacja Obrony Praw Dziecka.

 

Mówi, że zależy jej na tym, aby wysłuchać M_______.

Ja jej na to, że obecny poziom wiedzy psychologicznej na temat sytuacji emocjonalnej dzieci w sytuacji M_______, implikuje fakt, że ich zeznania nie są wiarygodne, ale implementowane przez nią. Nie mają więc mocy dowodowej.

 

itd., itp.

(…)

Z wyrazami szacunku,

Za Fundację

 

Krzysztof Mariusz Kokoszka

Biegły z zakresu problematyki alienacji rodzicielskiej

z zespołem Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka

 

pomoc prawna i psychologiczna, mediacje, negocjacje, przeciwdziałanie alienacji rodzicielskiej, terapia małżeńska, rodzinna i indywidualna, problemy wychowawcze z dziećmi, inicjatywy ustawodawcze, lobbing na rzecz zmian prawa, PR

www.opiekawspolna.org

www.opiekawspolna2.pl.tl

Tel. 606 – 515 â 686

Skype: Krzysztof Mariusz Kokoszka

——————————————————————-

Ta wiadomość zawiera informacje dot. relacji prawnik-klient, ma charakter poufny i może być wykorzystana wyłącznie przez jej adresata. Odczytywanie tej wiadomości oraz jakiekolwiek jej powielanie, przekazywanie lub wykorzystanie przez kogokolwiek poza jej adresatem i osobami przez niego upoważnionymi jest zakazane. Jeśli otrzymali Państwo tą wiadomość pomyłkowo prosimy ją bezzwłocznie usunąć i natychmiast poinformować nadawcę o takim fakcie.

This e-mail contains privileged attorney-client communications and/or confidential information, and is only for the use by the intended recipient. Receipt by an unintended recipient does not constitute a waiver of any applicable privilege. Reading, disclosure, discussion, dissemination, distribution or copying of this information by anyone other than the intended recipient or his or her employees or agents is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please immediately notify us and delete the original material from your computer.