Przykład podejmowanej interwencji

bigstock_Sad_Young_Blonde_Child_6544846

Przykład podejmowanej interwencji:

PYTANIE:

Dnia Sobota, 30 Stycznia 2016 10:27 Kamil ____________ <________@______ . _______> napisał(a)

Witam,

 

Czy zajmują sie Państwo sprawami w ECHR (wydalenie polskiego obywatela z wielkiej brytanii)?

Mówimy o matce niepełnosprawnego dziecka, które urodziło sie w wielkiej Brytanii i tutaj zostało pod opieka dziadków a nie biologicznej matki

 

Pozdrawiam

Kamil

Sent from my iPhone

 

ODPOWIEDŹ:

 

Od razu widać, że dziecko stało się ofiarą rozgrywek między dorosłymi. Jego prawo do do bliskiej relacji z matką nie może być przekreślone przez przepisy imigracyjne. Skonstruowane przez dorosłych dla dorosłych. tak jak prawie cała cywilizacja. Stworzona przez dorosłych dla dorosłych.

Dlatego na tak postawione pytanie odpowiedź brzmi: TAK. Zajmujemy się takimi sprawami, a nawet się w nich specjalizujemy.

Proszę o szczegóły sprawy.

Z wyrazami szacunku,

Za Fundację

 

Krzysztof Mariusz Kokoszka

Biegły z zakresu problematyki alienacji rodzicielskiej

p.o Prezes Zarządu Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka

 

z zespołem Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka Organizacji Pożytku Publicznego

 

pomoc prawna i psychologiczna, mediacje, negocjacje, przeciwdziałanie alienacji rodzicielskiej, terapia małżeńska, rodzinna i indywidualna, problemy wychowawcze z dziećmi, inicjatywy ustawodawcze, lobbing na rzecz zmian prawa, PR

www.opiekawspolna.org

www.opiekawspolna2.pl.tl

Tel. 606 – 515 – 686

——————————————————————-

Ta wiadomość zawiera informacje dot. relacji prawnik-klient, ma charakter poufny i może być wykorzystana wyłącznie przez jej adresata. Odczytywanie tej wiadomości oraz jakiekolwiek jej powielanie, przekazywanie lub wykorzystanie przez kogokolwiek poza jej adresatem i osobami przez niego upoważnionymi jest zakazane. Jeśli otrzymali Państwo tą wiadomość pomyłkowo prosimy ją bezzwłocznie usunąć i natychmiast poinformować nadawcę o takim fakcie.

This e-mail contains privileged attorney-client communications and/or confidential information, and is only for the use by the intended recipient. Receipt by an unintended recipient does not constitute a waiver of any applicable privilege. Reading, disclosure, discussion, dissemination, distribution or copying of this information by anyone other than the intended recipient or his or her employees or agents is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please immediately notify us and delete the original material from your computer.