Jak pomagamy – Sandra z Suchej Beskidzkiej

 

Jak pomagamy – Sandra z Suchej Beskidzkiej

 

Dnia Wtorek, 2 Lutego 2016 08:58 <dorota__________.___> napisał(a)

 

Witam zgodnie z rozmową telefoniczną przesyłam trzy zaświadczenia które są wystawiane przez prywatnego psychologa od strony matki….mają one na celu to aby utrudnić ojcu kontakt z Dzieckiem, są nieprawdziwe w 100 %,szkalujące i niesprawiedliwe.

Zależy nam na fachowej ocenie tych zaświadczeń bo wg nas są nieprofesjonalne na pewno, pisane pod dyktando matki tak aby ojca przedstawić w najgorszym świetle po prostu.

 

Prosimy o pomoc.

 

Pozdrawiam

________________

Maroko

ODPOWIEDŹ:

Witam,

 

Szokujący jest brak wiedzy psycholog, która pisała te zaświadczenia z zakresu mechanizmów przemocy „matki” nad dzieckiem na tle alienacji rodzicielskiej.

Dramat polega na tym, że ma tytuł specjalisty psychologii klinicznej dziecka.

Oczywiście, Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka, specjalizująca się w przeciwdziałaniu alienacji rodzicielskiej,  może zdyskredytować te zaświadczenia przed sądem.

 

Prawie cała oferta pomocy Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka na tym etapie rozwoju nowotworu alienacji rodzicielskiej obejmuje:

 1. Wydanie opinii dla sądu dyskredytującej zaświadczenia które Pani przesłała.
 2. Wydanie pełnej opinii diagnozującej sytuację rodzinną Sandry.
 3. Wydanie zaleceń dla sądu natychmiastowego orzeczenia opieki wspólnej, aby ratować sytuację.
 4. Zgłoszenie Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów jako pełnomocnika dziewczynki.
 5. Zainicjowanie sprawy o opiekę wspólną, a jeśli sprawa o opiekę nad dzieckiem (władzę rodzicielską lub zakres kontaktów z dzieckiem) trwa to zgłoszenie Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do niej jako pełnomocnika dziecka.
 6. Złożenie wniosków Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów .
 7. Złożenie wniosków Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o opiekę wspólną.
 8. Napisanie Rodzicowi alienowanemu przez specjalistów Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka propozycji wniosków  do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów (kompatybilnych z wnioskami złożonymi przez Fundację Obrony Praw Dziecka Kamaka)
 9. Napisanie Rodzicowi alienowanemu przez specjalistów Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka propozycji wniosków  do sprawy o opiekę wspólną (kompatybilnych z wnioskami złożonymi przez Fundację Obrony Praw Dziecka Kamaka),
 10. Przeprowadzenie mediacji z „matką” Sandry, a jeśli się na mediacje nie zgodzi to czegoś co jest połączeniem mediacji, negocjacji, terapii i diagnozy.
 11. Udzielenie wsparcia psychologicznego ofiarom alienacji rodzicielskiej.

 

Z wyrazami szacunku,

Za Fundację

 

Krzysztof Mariusz Kokoszka

Biegły z zakresu problematyki alienacji rodzicielskiej

p.o Prezes Zarządu Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka

 

z zespołem Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka Organizacji Pożytku Publicznego

 

pomoc prawna i psychologiczna, mediacje, negocjacje, przeciwdziałanie alienacji rodzicielskiej, terapia małżeńska, rodzinna i indywidualna, problemy wychowawcze z dziećmi, inicjatywy ustawodawcze, lobbing na rzecz zmian prawa, PR

www.opiekawspolna.org

www.opiekawspolna2.pl.tl

Tel. 606 – 515 – 686

——————————————————————-

Ta wiadomość zawiera informacje dot. relacji prawnik-klient, ma charakter poufny i może być wykorzystana wyłącznie przez jej adresata. Odczytywanie tej wiadomości oraz jakiekolwiek jej powielanie, przekazywanie lub wykorzystanie przez kogokolwiek poza jej adresatem i osobami przez niego upoważnionymi jest zakazane. Jeśli otrzymali Państwo tą wiadomość pomyłkowo prosimy ją bezzwłocznie usunąć i natychmiast poinformować nadawcę o takim fakcie.

This e-mail contains privileged attorney-client communications and/or confidential information, and is only for the use by the intended recipient. Receipt by an unintended recipient does not constitute a waiver of any applicable privilege. Reading, disclosure, discussion, dissemination, distribution or copying of this information by anyone other than the intended recipient or his or her employees or agents is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please immediately notify us and delete the original material from your computer.