Modlitwa

„Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje”   – powiedział Minister Spraw Wewnętrznych (Bartłomiej Sienkiewicz w lipcu 2013 r.) nie wiedząc, że nagrywa go kelner. Jako urzędujący minister nie mógł się mylić bo miał informacje z pierwszej ręki. Miał też CAŁKOWITĄ RACJĘ. Afera wybuchła tylko dlatego bo był ministrem urzędującym, przedstawicielem formacji politycznej, która rządziła Polską od 7 lat i nic z tym nie zrobiła.

Potwierdzam w całości, że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. W zakresie ochrony więzi dzieci z rodzicami, z którymi przestały mieszkać: Sędziowie partaczą swoją pracę. Sprzeciwiają się swojej misji zawodowej. Ludzie niszczący te więzi (zwani alienatorami) panoszą się bezkarnie od Podhala po brzegi Bałtyku, a Rodzice kochający dzieci, zamiast dostawać ordery od Prezydenta gniją w więzieniu, np. Tata Fabianka z Radomia. Kiedy ojciec prosi o pomoc Policję (np. w Suchej Beskidzkiej) bo „matka” nie przestrzega postanowień sądu o kontaktach oficery dyżurne tłumaczą mu, że „Policja się takimi sprawami nie zajmuje”, a kiedy zgodnie z takim postanowieniem przyjeżdża na spotkanie z dziećmi odwożą go do więzienia albo do szpitala psychiatrycznego jako beznadziejnego wariata bo „matka” zadzwoniła, że „się nie chce odczepić [od dzieci]”.

Pozostaje tylko modlitwa, którą proponuje nieformalnie działający Komitet Przestrogi przed Oddzieleniem Rodzica współpracujący z Fundacją Obrony Praw Dziecka:

 

„Witam 🙂

Zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji poddawanych alienacji rodzicielskiej dzieci i rodziców, o nawrócenie alienatorów oraz o uczciwość i rzetelność osób zajmujących się pomocą w rozwiązywaniu problemów rodzinnych w dn. 15.02.2016

Spotykamy się o godz. 17.40 z prawej strony przed wejściem do Bazyliki pod wezwaniem św. Floriana w Krakowie ul. Warszawska 1b (przy pl. Matejki). Początek modlitwy o 17.45

Zapraszam także na stronkę naszej modlitwy na Facebooku
https://www.facebook.com/Modlitwa-O-Uwolnienie-Od-Alienacji-Rodzicielskiej-494027700734956/

Serdecznie pozdrawiam

Maciek Wojewódka”

Lider Komitetu Przestrogi przed Oddzieleniem Rodzica