Jak pomagamy – Feliks

 

BratiSiostraID-10041663

Image courtesy of photostock at FreeDigitalPhotos.net

Dnia Środa, 17 Lutego 2016 19:17 _____________<tatafeliksa@________ > napisał(a)

„Witam 

          Nazywam się ______________ i jestem ojcem małoletniego ___________ Feliksa, który ma obecnie 18 m-cy. Jego matka jest w „posiadaniu” Felusia od wielu miesięcy, mieszka z konkubentem, a ja od 7m-cy mam uniemożliwiany kontakt z dzieckiem ,mimo ,że postanowienie sądu o zabezpieczeniu kontaktów (3 razy w tygodniu ,każdego tygodnia) wydane zostało w lipcu ubiegłego roku..

To „uniemożliwianie ” kontaktów z własnym synem wszelkimi najgorszymi sposobami „odniosło” zamierzony przez Jego matkę cel – Mój synek nie zna już  swojego ojca .

       Jedyne co mi pozostaje w gąszczu kłamstw, fałszu i oskarżeń to pisanie do organizacji zajmujących się takimi skrajnymi przypadkami jak Nasz mój i Feliksa .

    Chcę porozmawiać na początek

,jeśli jest to możliwe ,to proszę odpowiedzieć ..

 

Z poważaniem  ________________” 

 

Witam,

Nie napisał Pan, gdzie teraz mieszka Feliks. Dobrze byłoby to uzupełnić bo Fundacja Obrony Praw Dziecka Kamaka działa na całym świecie. Polski tzw. „porządek prawny” zmusza Rodziców w Pana sytuacji do „porywania” własnych dzieci. Niektórzy tak robią, a potem kontaktują się z nami z jakiegoś buszu za jednym (np. z Dominikany) lub drugim oceanem (np. z Australii). Oczywiście, gdyby sądy orzekały opiekę wspólną mimo, że tzw. „mama” na to się nie zgadza, do takich sytuacji by nie dochodziło.

Prawie cała oferta pomocy Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka na tym etapie rozwoju nowotworu alienacji rodzicielskiej w Pana przypadku i w przypadku Pana synka Feliksa obejmuje:

  1. Objęcie Pana rodziny kompleksową opieką psychologiczną i prawną. Interwencja kryzysowa i udzielanie wsparcia psychologicznego ofiarom alienacji rodzicielskiej.
  2. Zainicjowanie sprawy o tzw. „egzekucję kontaktów, a następnie:
  • Zgłoszenie Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów jako pełnomocnika Feliksa.
  • Złożenie wniosków Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów .
  • Napisanie Rodzicowi alienowanemu przez specjalistów Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka propozycji wniosków  do sprawy o zobowiązanie „matki” do realizacji kontaktów (kompatybilnych z wnioskami złożonymi przez Fundację Obrony Praw Dziecka Kamaka)
  • Stawiennictwo na rozprawie w sprawie zobowiązana „matki” do realizacji kontaktów jako pełnomocnika Feliksa.

3. Zainicjowanie sprawy o opiekę wspólną, a jeśli sprawa o opiekę nad dzieckiem (władzę rodzicielską lub zakres kontaktów z dzieckiem – może to być proces rozwodowy) trwa to zgłoszenie Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do niej jako pełnomocnika dziecka, a następnie:

  • Złożenie wniosków Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka do sprawy o opiekę wspólną,
  • Napisanie Rodzicowi alienowanemu przez specjalistów Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka propozycji wniosków  do sprawy o opiekę wspólną (kompatybilnych z wnioskami złożonymi przez Fundację Obrony Praw Dziecka Kamaka),
  • Stawiennictwo na rozprawie w sprawie o opiekę wspólną jako pełnomocnika Feliksa. (Tylko orzeczenie opieki wspólnej gwarantuje Panu, że nie zostanie Pan wycięty z życia dziecka.)

4. Przeprowadzenie mediacji z „matką”, a jeśli się na nią nie zgodzi to czegoś co jest połączeniem mediacji, negocjacji, terapii i diagnozy.

5. Wydanie pełnej opinii diagnozującej sytuację rodzinną Feliksa, na potrzeby prowadzonych postępowań.

6. Wydanie zaleceń dla sądu natychmiastowego orzeczenia opieki wspólnej, aby ratować sytuację.


Proszę uzupełnić poniższe dane w odniesieniu do swojej sprawy, żebyśmy mogli do niej zgłosić Fundację Obrony Praw Dziecka, jako trzecią stronę w sporze o dziecko:

Sygnatura akt: III Nsm ____/15

 

 

Sąd Rejonowy w Kartuzach

Wydział III Rodzinny i Nieletnich

83 -300 Kartuzy, ul. Kościuszki 26

 

 

Wnioskodawca:_____________, zam. 83-300 ___________ ul. ____________ 5D ;

Uczestnik: ________________,

 

 

Z wyrazami szacunku,

Za Fundację

 

Krzysztof Mariusz Kokoszka

Biegły z zakresu problematyki alienacji rodzicielskiej

p.o Prezes Zarządu Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka

 

z zespołem Fundacji Obrony Praw Dziecka Kamaka Organizacji Pożytku Publicznego

 

pomoc prawna i psychologiczna, mediacje, negocjacje, przeciwdziałanie alienacji rodzicielskiej, terapia małżeńska, rodzinna i indywidualna, problemy wychowawcze z dziećmi, inicjatywy ustawodawcze, lobbing na rzecz zmian prawa, PR

www.opiekawspolna.org

www.opiekawspolna2.pl.tl

Tel. 606 – 515 – 686

Skype: Krzysztof Mariusz Kokoszka 

——————————————————————-

Ta wiadomość zawiera informacje dot. relacji prawnik-klient, ma charakter poufny i może być wykorzystana wyłącznie przez jej adresata. Odczytywanie tej wiadomości oraz jakiekolwiek jej powielanie, przekazywanie lub wykorzystanie przez kogokolwiek poza jej adresatem i osobami przez niego upoważnionymi jest zakazane. Jeśli otrzymali Państwo tą wiadomość pomyłkowo prosimy ją bezzwłocznie usunąć i natychmiast poinformować nadawcę o takim fakcie.

This e-mail contains privileged attorney-client communications and/or confidential information, and is only for the use by the intended recipient. Receipt by an unintended recipient does not constitute a waiver of any applicable privilege. Reading, disclosure, discussion, dissemination, distribution or copying of this information by anyone other than the intended recipient or his or her employees or agents is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please immediately notify us and delete the original material from your computer.